LIEBHERR CBNPgb 4855

LIEBHERR CBNPgb 4855

Nový produkt

59 990,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNPgw 4855 vám ušetří spoustu energie a tedy i peněz. Maximální roční spotřeba elektrické energie je 149 kWh. Dveře jsou skleněné, povrchová úprava boků je stříbrná barva. Tato chladnička je vybavena množstvím inovativních technologií pro úsporu elektrické energie a hlavně pro co nejdelší uchování čerstvých potravin. Chladnička je vybavena BioFresh systémem, Doucooling systémem Power Cooling systémem a v neposlední řadě také perfektním LED osvětlením, které spolehlivě osvítí celý interiér chladničky. Celkový objem chladničky je 243 l a mrazničky je 101 litrů. Má zásuvky s regulovanou vlhkostí, jakož i rychlé a bezpečné zmrazení potravin, a to až 16 kg / 24 hodin. K dispozici máte barevný TFT displej. Dveře / víko: skleněné bílé.

 

 

BluPerformance

Inovativní, nová generace spotřebičů BluPerformance od Liebherr posouvá svěžest do nové dimenze, nabízí vynikající kvalitní materiály, perfektní výrobu až do nejmenších detailů a výjimečnou energetickou účinnost. Více vnitřní kapacity pro skladování potravin, hospodárnost a energetická účinnost, tichý provoz, snadnost použití a výjimečný design, to vše a ještě mnohem více možností charakterizuje nový BluPerformance program od značky Liebherr.

Typ ovládání

Ovládání je pomocí 2,4 dotykového TFT barevného displeje s digitálním ukazatelem teploty. Nechybí: akustická kontrolka otevřených dveří chladící části. Akustická kontrolka otevřených dveří mrazící části. Optická a akustická kontrolka poruchy.

BioFresh zóna

BioFresh zóna je část chladničky, která je speciálně navržena pro co nejlepší možné uskladnění čerstvé potraviny. Jednotlivé šuplíky mají nastavitelnou hodnotu vlhkosti. Teplota je v této části udržována těsně nad 0 °C, což zabraňuje množení bakterií a jiných organismů, které způsobují kažení potravin. V této části je možné uchovat ovoce a zeleninu, tak i maso.
 

No Frost

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše lednička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tento systém zajistí rychlé ochlazení potraviny aby se minimalizovalo znehodnocení potraviny a nenastal teplotní šok.

Dokonalé osvětlení

Chladnička Liebherr je vybavena důmyslným systémem LED osvětlení, který spolehlivě osvítí celý interiér.

VarioSpace

Zásuvky jakož i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor, jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno, jestli chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling se dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladící části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

Systém PowerCooling

Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, když jsou dveře otevřené, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii.

SoftSystem

Díky integrovanému zavíracímu mechanismu SoftSystem se dveře spotřebičů zavírají automaticky při otevření v úhlu přibližně 35 °. SoftSystem zaručuje jemné zavření dveří a stabilitu všech uložených potravin a lahví i když jsou dveřní police zcela naplněné a jsou zavřené velkou, až neúměrnou silou.

Uhlíkový filtr

Pro zaručení ideální vlhkosti vzduchu se koná výměna vzduchu s okolím. Prach, nečistoty a pachy jsou z čerstvého vzduchu odstraněny pomocí filtru s aktivním uhlím. Přívod čerstvého vzduchu snadno vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím zaručuje optimální kvalitu vzduchu klimatických a temperovaných skříní na víno.

Bezpečnostní funkce

V případě výpadku proudu se na displeji Frost Control objeví nejvyšší teplota, která byla dosažena v mrazicí části. To pomáhá posoudit kvalitu a předpokládanou skladovatelnost zamražených potravin, které zde byly v době výpadku uloženy. Chladničku lze samozřejmě zabezpečit před nejmenšími členy domácnosti díky dětské pojistce. Další užitečnou funkcí je hlídání déle otevřených dvířek. Pokud zapomenete dvířka zavřít, tak se ozve akustický signál.