Značky Počet značek: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
 • AEG

  AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft, General Electricity Company) byla německá firma vyrábějící elektronické a elektrické zařízení. AEG byla založena v roce 1887 Emilem Rathenauem, který koupil několik patentů od amerického vynálezce Thomase Edisona.

 • BEKO

  Domácí spotřebiče Beko, to jsou spotřebiče ověřené kvality za přijatelnou cenu.

 • BOSCH

  Robert Bosch GmbH je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem.

  V roce 2004 byla Robert Bosch GmbH sedmnáctou společností v žebříčku Top 20 Patent Winners v USA s 907 novými patenty. Bosch si za svou dlouholetou existenci získal renomé společnosti vyrábějící produkty nejvyšší kvality, cenou sice mírně převyšující konkurenční, ale výrobky s maximálními výkony a životností.

 • CANDY

  Candy: historie plná úspěchů, od první pračky po domácí spotřebiče připojené přes Wi-Fi. ... Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon.

 • ELECTROLUX

  Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu a celosvětově patří mezi největší výrobce domácích a profesionálních spotřebičů. ... Do koncernu Electrolux patří také další značky, jsou to AEG, Zanussi, Anova, Frigidaire a Westinghouse. V roce 2018 dosáhl prodej výrobků společnosti Electrolux hodnoty 124 mld.

 • FRANKE

  Společnost Franke byla založena v roce 1911 jako společnost zabývající se přesným obráběním a tradičním řemeslným zpracováním. O více než 100 let později tyto principy a stavební kameny zůstaly nezměněné. I když některé věci zůstávají neměnné, jsme velmi hrdí, že se dokážeme také přizpůsobit nové době.

 • GORENJE

  Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa, Austrálie, Asie, Jižní Amerika).

 • HOOVER

  V portfoliu společnosti je italská značka Candy s více než 70letou tradicí a původem americká značka Hoover založená před 100 lety. Pod logem obou značek najdete kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, pod značkou Hoover navíc i velmi širokou nabídku vysavačů, parních mopů a žehliček.

 • KÜPPERSBUSCH

  Firma Küppersbusch má „know-how“ pro domácí spotřebiče založenou na zkušenostech získaných v profesionálních kuchyních. Dokonalé vestavné spotřebiče garantují inspirující momenty a více radosti v kuchyni, než kdykoli předtím.

 • LIEBHERR

  Firma Liebherr byla založena Dr. Ing. E.H. Liebherrem v roce 1949. Celá firemní skupina je tvořena 47 společnostmi s působností v 17 zemích světa. Hlavním akcionářem firemní skupiny je rodina Liebherr, která vlastní 100% akcií. V roce 1955 byla zahájena výroba chladicích a mrazicích spotřebičů. V dnešní době patří Liebherr k vedoucím evropským výrobcům chladicí a mrazicí techniky. Výroba chladicí a mrazicích výrobků probíhá v modernizovaných továrnách v Ochsenhausenu (Německo) a v Lienzu (Rakousko).

 • MIELE

  Markus Miele a Reinhard Zinkann ml. Miele & Cie. KG je německý výrobce domácích spotřebičů se sídlem ve městě Gütersloh, které leží v Severním Porýní-Vestfálsku. ... Firma Miele zaměstnává po celém světě více jak 16 600 spolupracovníků.

 • PHILCO

  Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů, především praček. Proto je jistě dobrou zprávou, že se tento tradiční výrobce vrací na evropský trh, a to s výrobky, které vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí.

Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek