Lord W1

Nový produkt

Pračka Lord W1 je extrémně spolehlivá, volně stojící pračka s předním plněním a dotykovým LED displejem. Pračka zvládne až 9 kg a hmotnost prádla pozná sama díky speciálnímu čidlu. Tomu také přizpůsobuje množství použité vody a spotřebu elektrické energie.Pračka W1 bude tichým společníkem domácnosti, její hlučnost je pouze 72 dB.

Více informací

14 490,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

Funkce pračky W1

Zjistěte, co vše získáte díky pořízení pračky W1 a jaké vychytávky vám ulehčí práci v domácnosti.

Dotykový LED displej s extra funkcemi

Moderní dotykový LED displej kromě své praktičnosti nabízí extra funkce. Můžete nastavit ukončení programu, a to až 24 hodin dopředu. Na displeji nechybí ani ukazatel, kolik času zbývá do konce praní.

Užitečná je i možnost pozastavení programu pro doplnění prádla, zvolení rychlost otáček či eko program. Zaujme také funkce pro snadné žehlení. Na konec praní vás pračka vizuálně i zvukově upozorní.

Funkce Quick pro rychlé praní

Potřebujete zkrátit prací program a vyprat si co nejrychleji? Pak se vám bude zamlouvat funkce Rychlé praní, kterou naleznete na pračce pod označením Quick.

Funkce Quick je ideální pro chvíle, kdy nemáte času nazbyt a potřebujete zkrátit dobu praní. Je možné kombinovat s většinou programů a všemi náplněmi i druhy textilu. Díky funkci Quick vyperete 4 kilogramy smíšeného prádla za pouhých 45 minut.

Water rinse pro citlivou pokožku

Máte mimořádně citlivou pokožku? Oblečení vyprané pomocí funkce Water rinse bude pro vás úlevou, jelikož se při praní používá větší množství vody a přídavné máchání pro ochranu mimořádně citlivé pokožky.

Tiché praní

Výhodou je nízká provozní hlučnost, dokonce můžete prát i v noci, aniž by to rušilo něčí spánek. Pračka je totiž vybavena BLDC invertorovým motorem, který se vyznačuje svou odolností a úsporností, ale i tichostí, a to díky omezení vibrací a hluku. Navíc má motor mimořádně dlouhou životnost.

Díky kontrolnímu systému nevyváženosti pračka rovnoměrně a opakovaně rozloží prádlo uvnitř pračky. Tato funkce zajišťuje, že nehrozí nerovnoměrně rozložené prádlo, což běžně způsobuje hlučné klepání pračky při odstředění a navíc není možné dosáhnout maximálních otáček odstředění.

Antivibrační boky

Boční stěny díky své inovativní konstrukci nejsou jen designový prvek, ale především přispívají k tichému praní. Antivibrační boky poskytují větší stabilitu a snižují vibrace. Zesílená izolace pomáhá s regulací hluku pračky, aby bylo praní co nejtišší, dokonce i při odstřeďování.

Odklad konce praní až o 24 hodin

Praní si naplánujte podle svého času, abyste stihli prádlo vyndat včas. Pračka W1 nabízí odklad konce praní až o 24 hodin.

Přidání prádla v průběhu praní

Najdete zapomenutý kus prádla vždy až ve chvíli, kdy zapnete pračku? S pračkou W1 to nebude žádný problém, jelikož můžete i v průběhu praní přidat další kusy prádla. Stačí jen stisknout tlačítko start/pauza a po otevření dvířek snadno přidáte zapomenuté prádlo. Následně pokračujete v praní.

Dětský zámek

Občas se stane, že dítě na pračce něco nakliká, případně něco zmáčknete vy. Tohle vyřeší dětský zámek, který uzamkne ovládání, takže do vyprání nebo odemčení není možné změnit nebo přerušit program.

Režim šetření energie

Je pro vás důležitá úspora energie? Pračka W1 automaticky zapne úsporný režim vždy, když je ovládání delší dobu nepoužívané. Všechny ukazatele zhasnou a svítí jen tlačítko start/pauza.

Inovativní buben pro ochranu prádla

Tvrdí se, že časté praní může poškodit oděv. Díky patentovanému systému našeho nerezového bubnu se nemusíte bát o své oblečení. Tato technologie účinně, ale přesto jemně a rychle, vypere všechny typy prádla. Dokonce i prádlo, které je intenzivně znečištěné. Buben pračky Lord W1 rozděluje vodu rovnoměrně, tak aby nedošlo k vytahování, mačkání nebo poškození prádla.

Připomenutí čištění bubnu

U naší pračky Lord W1 nemusíte myslet na čištění a údržbu bubnu i vany. Když je potřeba údržba, tak začne blikat ikonka pro znečištěný buben. Snadno spustíte program Drum Clean, který se postará o čistotu vašeho spotřebiče.

Nastavení hlasitosti signálů

Pokud nemáte rádi, když vás ruší zvukové signály pračky nebo naopak oceníte hlasitější informaci o skončení praní, tak vás potěší funkce, která umožňuje nastavení hlasitosti informačních signálů.

15 programů praní

  • Bavlna
  • Bavlna Eco 40-60 °C
  • Bavlna barevné prádlo
  • Snadná údržba
  • Vlna
  • Rychlý program 15/30min.
  • Rychlý/Mix
  • Odstředění/ Odčerpání
  • Máchání
  • Jemné prádlo
  • Sportovní oblečení
  • Košile
  • Hygiena pro citlivou pokožku
  • Water rinse pro mimořádně citlivou pokožku
  • Předpírka pro silně znečištěné prádlo

lord-spotrebice-poctive-kvality

Lord, záruka německé kvality

Pro značku Lord hraje hlavní roli kvalita a dostupnost. Díky pečlivému výběru německých výrobců drží minimální procento poruchovosti oproti průměru na trhu. Naše spotřebiče se vyrábí z nadstandardně kvalitních materiálů a neustále se inovují.

Právě proto můžeme nabízet 2letou záruku s dodatečným 3letým servisem na spotřebiče bez podmínek a zdarma.


Parametry
TYP volně stojící
TYP PRAČKY předem plněná
VÝŠKA 84,8 cm
ŠÍŘKA 59,8 cm
HLOUBKA 62 cm
ENERGETICKÁ TŘÍDA C
DISPLEJ ano LCD
HLUČNOST 72 dB (odstřeďování)
TŘÍDA HLUČNOSTI A
DĚTSKÁ POJISTKA ano
ZPŮSOB OVLÁDANÍ dotykové
ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ volně stojící
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR ano (lze vypnout)
AQUASTOP ne
BARVA bílá
OCHRANA PROTI PŘETEČENÍ ano
ODLOŽENÍ STARTU až 24 hodin
POČET PROGRAMŮ 15
SPOTŘEBA EL. ENERGIE ZA 100 CYKLŮ 66 kWh
SPOTŘEBA VODY 44 l/ 1 cyklus
TYP MOTORU BLDC invertorový
BARVA - LED žlutá
MAXIMÁLNÍ NÁPLŇ 9 kg
MAXIMÁLNÍ OTÁČKY ODSTŘEĎOVÁNÍ 1400/min
MNOŽSTEVNÍ AUTOMATIKA ano
PŘIDÁNÍ PRÁDLA V PRŮBĚHU ano
SENZOR PĚNY ano
TŘÍDA ÚČINNOSTI ODSTŘEDĚNÍ B
TŘÍDA ÚČINNOSTI PRANÍ A
UKAZATEL ZBÝVAJÍCÍHO ČASU ano
VIZUÁLNÍ INDIKÁTOR ano
NAPĚTÍ 220 - 240V
FREKVENCE 50 Hz