LIEBHERR KPef 4350

LIEBHERR KPef 4350

Nový produkt

BluPerformance

Premium

barevný displej

chladnička 390 l

2x BioCoolBox

1x VarioBox

stříbrná

dveře SmartSteel

SN-T.

Více informací

Výrobce
LIEBHERR

39 900,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

1_1437.jpg

Zaručena kvalita i výkon

Monoklimatická chladnička Liebherr KPef 4350 z řady Premium v moderním nerezovém provedení vám zajišťuje dokonalou kombinaci kvality s výkonem. Právě třída Premium se vyznačuje technickými specialitami na nejvyšší úrovni. Charakteristickými znaky této řady jsou pravidelně inovovaný design a luxusní výbava.

 

Jednou z moderních vychytávek tohoto modelu je inovativní ovládací panel doplněný o informační barevný displej uvnitř spotřebiče.


Maximum prostoru k uskladnění

Vnitřní prostor, který má objem 390 l, vám umožňuje uskladnit velké množství potravin. Díky celkové kapacitě je chladnička vhodná do velkých domácností a početnějších rodin.

 

Celý vnitřek je osvětlen kvalitním LED osvětlením, díky kterému budete mít o veškerém obsahu dokonalý přehled. Prostor je rozdělen 7 policemi z kvalitního skla, z toho je 6 výškově nastavitelných. Na láhve je zde speciální police zajišťující jejich větší stabilitu.

2_1298.jpg

3_1321.jpg

Speciální boxy na cokoliv

Ve spodní části chladničky se nachází BioCool-Box, zásuvky vhodné k uskladnění ovoce a zeleniny. V tomto odděleném prostoru je možné regulovat pasivně získanou vlhkost za účelem prodloužení čerstvosti potravin.

 

Součástí chladničky jsou také speciální krabičky VarioBox. Tyto krabičky s kryty jsou vhodné k uchování potravin, které se chystáte právě servírovat nebo je chcete po servírování vrátit zpět do chladničky. Právě sem můžete uložit načaté dipy, studené omáčky či zálivky apod.


Kompaktní chlazení nové generace

Unikátní vychytávkou tohoto modelu je výbava v podobě nové generace chlazení – BluPerformance. Generace chladniček s touto výbavou má chlazení integrované do soklu. Toto vylepšení výrazně snižuje hlučnost a zároveň zvyšuje úsporu. Kompaktní rozměry chlazení schovaného do soklu umožnily také zvětšit užitný objem spotřeb

Dveře, které se jemně zavírají

Pokud máte děti, jistě víte, že když zavírají dveře ledničky, je jim jedno, jak moc s nimi praští. A to, že je občas nechají otevřené, také není výjimkou. Chladnička Liebherr je vybavena speciálním zavíracím mechanismem SoftSystem. Tento systém tlumí zavírání dveří i v případě, že jsou dveře maximálně naplněné. K automatickému zavírání pak dochází, pokud jsou dveře otevřeny v úhlu cca 30°.

 


Hospodárná a tichá chladnička

Chladnička Liebherr má extra nízkou spotřebu, díky které se řadí do energetické třídy A+++. Patří tedy mezi nejúspornější spotřebiče, jejichž provoz vás finančně příliš nezatíží. O chladničce nebudete téměř vědět. Dosahuje totiž hlučnosti pouhých 37 dB a můžeme ji tak řadit mezi velmi tiché spotřebiče. Ekonomický a tichý provoz pak dělají z modelu KPef 4350 ideální domácí spotřebič.

6_504.jpg

Barva
Stříbrná, Nerezová ocel
Uchycení dveří
Pravý
Oboustranné dveře
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
7
Počet zásuvek na zeleninu
2
Oboustranné dveře chladničky
5
Přihrádka na vajíčka
Ano
Regál na lahve
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Materiál polic
Temperované sklo
Výkon
Čistá kapacita chladničky
390 l
Hrubá kapacita chladničky
408 l
Klimatická třída
SN, ne, T, ST
Hlučnost
37 dB
Beznámrazový systém
Ne
Automatické odmrazování (chladnička)
Ano
Víceproudový vzduchový systém
Ano
Funkce prázdniny
Ano
Funkce Super chlazení
Ano
Přihrádka Fresh Zone
Ne
Ergonomie
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Typ lampy
LED
Alarm otevřených dveří
Ano
Otočná kolečka
Ano
Příkon
Třída energetické účinnosti
A+++
Roční spotřeba energie
63 kWh
Spotřeba energie
0,171 kWh/24h
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Proud
1,2 A
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hloubka
665 mm
Výška
1850 mm
Hmotnost
73,8 kg
Šířka balení
615 mm
Hloubka balení
751 mm
Výška balení
1927 mm
Hmotnost včetně balení
78,1 kg