AEG AbsoluteCare T8DBC49SC

Nový produkt

Volně stojící sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A++ je určena až pro 9 kg prádla. Sušička AEG AbsoluteCare T8DBC49SC nabízí díky systému AbsoluteCare přizpůsobené programy sušení pro různé druhy materiálů.

Více informací

Výrobce
AEG

20 490,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

Kondenzační sušička prádla AbsoluteCare T8DBC49SC v bílé barvě s tepelným čerpadlem se systémem AbsoluteCare je zařazena do energetické třídy A++. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 9 kg. Ovládací LCD panel zobrazuje text v českém jazyce s jednoduchým ovládáním pomocí otočného voliče. Senzorová sušička rozpozná, kdy je prádlo usušené na požadovanou úroveň. Reverzní chod bubnu zabezpečí rozložení prádla a zabrání jeho zamotání a pomačkání. K dispozici je i odložený start, ukazatel fáze programu, ukazatel kondenzátoru, filtru a nádrže. Kondenzační nádrž sušičky AEG AbsoluteCare T8DBC49SC má objem 5,28 l. Disponuje invertorovým motorem s hlučností 65 dB.

 

 

Využití sušičky

Praktická sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBC49SC je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použití až 9 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla a ty, kteří tráví svůj volný čas aktivně a sportovní oblečení tvoří významnou část jejich šatníku. Pro dosažení těch nejlepších výkonů musíte být ve formě nejen vy, ale i funkční oděvy. Této sušičce je můžete bez obav svěřit, postará se, aby svou funkci plnily nadále.

Sušička se systémem AbsoluteCare®

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare® mají přizpůsobené programování na přesné ovládání pohybu a teploty cyklu sušení. Programy s funkcí AbsoluteCare® přesně ovládají pohyb a teplotu sušicího bubnu. Vlněné oděvy zůstávají naplocho vůči bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nutné k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled a pocit.

AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami, bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu, po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

ProSense®

Sušička disponuje technologií ProSense®, která používá pokročilé senzory vlhkosti a teploty pro úpravu času sušení a spotřeby energie pro každou velikost náplně - zda jde o denní nebo týdenní dávku prádla. To šetří čas a energii, přičemž jemně chrání oblečení, které milujete a nosíte každý den.

Filtrační systém ÖKOFlow

Vysoká účinnost filtračního systému ÖKOFlow u této sušičky zachytí i ta nejjemnější vlákna. Jde o extrémně účinný filtr se snadným přístupem a čištěním. Po každém sušicím programu ho stačí vyčistit, aby se zachoval vysoký průtok vzduchu a nízká spotřeba energie.

Další přednosti

Odložený start vám dodá volnost vysušit prádlo tehdy, kdy vám to vyhovuje. Funkce odloženého startu vám umožní automaticky nastavit čas začátku vašeho cyklu sušení. Reverzní chod bubnu rozloží prádlo a zabrání jeho zamotání a pomačkání. Sušičku ovládáte pomocí otočného voliče s praktickým LCD panelem s textem v českém jazyce. K dispozici jsou i praktické ukazatele:

  • Ukazatel fáze programu sušení: Ochrana proti zmačkání, Suché k uložení, Extra sušení, Suché k žehlení
  • Další ukazatele: kondenzátor, filtr