AEG sušička prádla AbsoluteCare T8DBE48SC

Nový produkt

Kondenzační sušička AEG T8DBE48SC v energetické třídě A++ pro 8 kg. Sušička má ovládání v češtině a díky systému AbsoluteCare zajistí perfektní péči o vaše oděvy.

Více informací

Výrobce
AEG

18 490,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

logo
Marketingový obrázek

Ochránce vlněných svetrů a funkčního oblečení

Pro všechny, kdo tráví volný čas aktivně a sportovní oblečení má v jejich skříních nezanedbatelné místo. Abyste mohli dosáhnout těch nejlepších výkonů, musíte být v perfektní formě nejen vy, ale také vaše funkční oděvy. Svěřte je sušičce AEG, která dokonale ochrání jejich funkční vlastnosti.

Marketingový obrázek

Pečujte o své oblečení, svěřte ho sušičce

Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze technologie AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením.

Marketingový obrázek

Bezpečné a úsporné sušení díky nízkým teplotám

Technologie tepelného čerpadla AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z tkanin už při poloviční teplotě než běžné sušičky, aniž by výrazně prodlužovala dobu sušení. Oblečení tak není vystaveno zbytečně vysokým teplotám a udržuje si déle svůj vzhled a kvalitu. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii.

Marketingový obrázek

Šetří váš čas a energii každý den

Naše sušičky jsou vybaveny technologií ProSense™, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii a zároveň pečuje o oděvy, které milujete a nosíte každý den.

Marketingový obrázek

Jeden filtr stačí

Pouze sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno přístupný a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru usuší sušička AEG každou náplň, a navíc úsporně.

Marketingový obrázek

Kratší sušicí programy. Lepší péče

Díky designu s vylepšenou cirkulací vzduchu suší sušičky AEG rychleji a účinněji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Vaše oblečení tak dostane lepší péči i během kratších sušicích programů.


SUŠIČKA PRÁDLA ABSOLUTECARE®

Energetická třída: A++
Kapacita sušičky 8 kg
Odhadovaná roční spotřeba 235 kWh
Třída účinnosti kondenzace: B
Hlučnost : 66 dB

Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc
Technologie AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením.
Technologie ProSense™ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii a zároveň pečuje o oděvy, které milujete a nosíte každý den.
Technologie SensiDry® - technologie tepelného čerpadla se speciálním vylepšením SensiDry®. To umožňuje snížit teplotu sušení tak, aby byla zachována mimořádná šetrnost a vaše prádlo zároveň vydrželo svěží po delší dobu.

Speciální programy: Bedlinen, Cotton Eco, Cottons, Easy Iron, Mix, Outdoor, Hedvábí, Sport, Synthetics, Wool

Pouze jeden filtr - sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno přístupný a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru usuší sušička AEG každou náplň, a navíc úsporně.
Možnost nastavení odloženého startu
Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání - konec, suché do skříně, extra suché, suché k žehlení
Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, plná kondenzační nádržka
Vnitřní osvětlení

Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let / Nový spotřebič zaregistrujte do 3 měsíců od nákupu pomocí registračního formuláře na stránkách https://cz.regulus-elux.eu/warranty/inv10ywcz

záruku 5 let na kompletní spotřebič / Nový spotřebič zaregistrujte do 3 měsíců od nákupu pomocí registračního formuláře na stránkách https://cz.regulus-elux.eu/warranty/5ywcz

Rozměry: (V x Š x H) 85 x 59,6 x 66,3 cm