Liebherr KGBNf 2060-3

Liebherr KGBNf 2060

Nový produkt

volně stojící chladnička s mrazákem dole 

objem chladničky 242 litrů

objem mrazničky 101 litrů

energetická třída D

beznámrazová No frost technologie

LCD displej

DuoCooling

BioFresh zóna

Více informací

Výrobce
LIEBHERR

25 890,00 Kč S DPH

Zeptejte se na dostupnost toho produktu.

Více informací

Liebherr KGBNf 2060-3

Kombinovaná chladnička Liebherr KGBNf 2060-3 je volně stojící model v energetické třídě D, který udrží vaše potraviny dlouho svěží a chutné. Je ideální pro vícečlenné rodiny. Nabízí celkový užitný objem 343 l, který se dělí na objem chladničky 242 l a objem mrazničky 101 l. Elegantní spotřebič v moderním nerezovém provedení bude ve vaší domácnosti skvěle vypadat. Je spolehlivývýkonný, potěší vás rychlou údržbou, tichým chodem nebo možností propojení přes síť a váš chytrý telefon

Výkonný spotřebič s bohatou výbavou

Chladnička je vybavena aktivním uhlíkovým filtrem FreshAir, který ji zbaví nežádoucích pachů. Pro jeho správné fungování je důležitá pravidelná výměna, kterou vám připomene světelný indikátor. Přehled nad potravinami zajistí úsporné LED osvětlení. Ergonomicky tvarované madlo přináší komfortní otevírání a zavírání. Těsnění je vyjímatelné a zaručuje optimální hygienu. Variabilní úložný prostor VarioSpace nabízí jednoduché řešení, jak rychle vytvořit prostor i pro objemnější potraviny. Jednotlivé skleněné police a přihrádky jdou totiž snadno vyjmout a v případě potřeby přeskládat.

Přehledné uspořádání potravin:

  • 4 přihrádky z bezpečnostního skla
  • 2 transparentní BioFresh boxy na ovoce a zeleninu
  • 2 přihrádky ve dveřích
  • 3 transparentní mrazicí úložné boxy

 product_4535654.jpg

Klíčové vlastnosti:

  • Volně stojící kombinovaná chladnička s celkovým užitným objemem 343 l
  • Disponuje beznámrazovou technologií NoFrost
  • Součástí chladničky je BioFresh zóna pro skladování zeleniny, ovoce, ryb a čerstvého masa
  • Technologie DuoCooling umožňuje nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části
  • Úsporné LED osvětlení zajistí skvělý přehled nad potravinami

 

product_4535655.jpg

 BluPerformance

Inovativní technologie BluPerformance umožňuje dosáhnout efektivního a současně úsporného provozu spotřebiče. A to při vytvoření větší vnitřní kapacity, tichému provozu, snadnému použití a výjimečnému designu.

 

product_4535656.jpg

 

NoFrost

Beznámrazová technologie NoFrost zamezuje tvorbě námrazy uvnitř lednice, čímž vám ušetří práci s odmrazováním.  

 

product_4535657.jpg

 

DuoCooling

DuoCooling Technologie DuoCooling je tvořena dvěma nezávislými regulovatelnými okruhy, vnitřní teplotu si tak nastavíte samostatně pro chladicí i mrazicí část. Nedochází tak k žádné výměně vzduchu a tedy i případnému pronikání pachů z jednoho okruhu do druhého. Vše si nastavíte na přehledném LCD displeji.

 

product_4535658.jpg

 

Zásuvka BioFresh

Čerstvou zeleninu a ovoce můžete uchovávat ve dvou speciálních BioFresh zásuvkách, ve kterých se nachází optimální podmínky pro skladování. Teplota je udržována těsně nad bodem mrazu, čerstvé potraviny v ní vydrží až třikrát déle než při uchovávání v běžné chladničce. Je vhodná také pro skladování ryb a čerstvého masa. 

 

product_4535659.jpg

 

SmartSteel

Nerezová dvířka jsou ošetřena speciálním nátěrem SmartSteel, který minimalizuje viditelnost otisků prstů, snadno se čistí a je odolnější vůči poškrábání.  

 

 

product_4535660.jpg

 

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling obstarává rychlou a rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu do všech částí spotřebiče. 

 

Funkce SuperCool

Praktická funkce SuperCool dokáže během chvilky snížit teplotu a tím rychle nachladit nově vložené potraviny. Poté se vrátí zpět na stanovenou úroveň. Pro mrazicí prostor je k dispozici funkce pro rychlé zmrazení SuperFrost.

 

product_4535662.jpg

 

FrostSafe

Mrazicí úložné boxy FrostSafe jsou vyjímatelné, extra vysoké a navzájem kompaktní. Jsou dokola uzavřené, proto mráz při otevření dveří tak rychle neuniká. Transparentní přední část poskytuje dokonalý přehled o tom, co v nich skladujete.